bg-motive.jpg, 28kB

STANOVISKO SPOLEČNOSTI OHLEDNĚ KORONA VIRU

26.03.2020 -

Corona2
Vážení zákazníci,

velice si vážíme osobního nasazení a perfektní disciplíny vás všech a zejména pak vaší ochoty si navzájem pomáhat. Také naše společnost se snaží být nápomocná - v minulém týdnu, když se začala situace s šířením korona viru zhoršovat, jsme darovali pelhřimovské nemocnici 1000 kusů ochranných roušek FFP2 a dalších téměř 200 kusů jsme věnovali dalším zdravotnickým zařízením ve městě a okolí. Kromě toho jsme okamžitě vybavili nejnutnějšími ochrannými prostředky naše zaměstnance - nejprve ochrannými rouškami FFP2 a později šitými rouškami z lokálního zdroje. Každý z našich zaměstnanců má nyní dostatek a je tak zaručena nejen naše provozuschopnost, ale také zdraví všech našich spolupracovníků a jejich rodinných příslušníků. A na tom nám záleží!

Právě dnes chystáme další balíčky pro naše pracovníky, které budeme v průběhu zítřka rozdávat a rozesílat. Každý z našich kolegů dostane 200 kusů jednorázových tenkých latexových rukavic, 10 respirátorů FFP2 a jedny ochranné brýle na ochranu proti proniknutí viru do těla oční sliznicí.

Nesmírně nás těší, že jsou všichni naši kolegové a jejich rodiny zdrávi. Nesmírně nás těší, že můžeme neustále chodit do práce a zájem o naše výrobky nepolevuje. Nesmírně nás těší, že naše skladové zásoby malířského nářadí jsou dostatečné a naše výrobní sesterská společnost FIA ProTeam pracuje nadále bez omezení - pouze s nově nastavenými preventivně-bezpečnostními pravidly. A nesmírně nás těší, že jsme MY Češi opět dokázali, že jako národ v době nouze dokážeme držet při sobě.

Děkujeme vám všem za vaši angažovanost, odvahu a pevnou vůli.

Společně všechno zvládneme!

S hlubokou úctou

Čeněk Gintar
jednatel společnosti Ciret s.r.o.