bg-motive.jpg, 28kB

Řezačka Pro Cut Basic 128

570075

Závěsná řezačka je další z řady osvědčených profi řezaček STORCH ProCut. Z hlediska použití se jedná o lehkou movilní řezačku pro každodenní práci na lešení s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny. Její hlavní výhodou je snadná montáž na lešení pomocí kotvícího mechanizmu a jednoduchá obsluha. Montáž řezačky na lešení lze provést během chvilky bez použití nářadí. Řezačku lze použít i jako příruční stolní přístroj. K vysoké životnosti i bezpečnosti přístroje přispívá jednoduchá a důmyslná konstrukce. Povrchově upravená řezací deska a hliníková konstrukce rámu odolá náročným podmínkám na stavbě. Má integrované trafo a měrná pravítka kpro podélné a hloubkové řezy. Široká paleta řezů je jednou z dalších předností této přenosné univerzální řezačky.

Rozsah dodávky: řezačka, 2 náhradní pojistky a 5 ks náhradního řezného drátu - přístroj je po zakoupení připraven k okamžitému použití.

Základní technické údaje: délka řezu 128 cm, hloubka řezu 25 cm, hmotnost 11 kg, itegrované jednostupňové trafo, 230 V / 50 Hz, bezpečností třída IP 54.

Objednací číslo: 570075